KONSULTACJE - SEMESTR zimowy 2017/2018
Imię i Nazwisko Dzień Godzina Budynek Pokój
Barańska Justyna poniedziałek/
wtorek/
środa
11:30-13:00/
11:30-12:15/
9:45-10:30
BM 534
Biadasz Andrzej poniedziałek/
wtorek
11:25-12:15 BM 527
Białek-Bylka Grażyna czwartek 16:00-17:30 BM 514
Błaszkiewicz Paulina BM 528
Buchwald Tomasz wtorek 11:30-13:00 BM 548
Buczek Adam środa 11:45-13:15/
17:15-18:45
BM 542
Chrzumnicka Ewa poniedziałek/ czwartek 12:00-13:30/
10:00-10:45
BM 545
Czajka Ryszard środa 8:15-9:45 BM 203
Dewo Wioletta poniedziałek 15:00-16:30 BM 548
Dudkowiak Alina poniedziałek/
czwartek
11:15-12:00/
11:00-11:45
BM 529
Dychalska Anna BM 510
Elantkowska Magdalena wtorek 11:45-13:15 BM 539
Piotr Fertsch czwartek 9:45-11:15 BM 548
Fiksiński Krzysztof BM
Furmann Bogusław poniedziałek 13:30-15:00 BM 540
Goc Jacek piątek 11:15-12:45 BM 525
Grzela Tomasz poniedziałek 11:45-13:15 BM 518
Helman Marek BM 528
Herman Katarzyna BM 521
Hermanowicz Michał poniedziałek 9:45-11:15 BM 520
Hertmanowski Robert środa 13:30-15:00 BM 546
Jabłońska Joanna wtorek 11:15-12:45 BM 549
Jankowski Krzysztof BM 518
Jarosz Andrzej wtorek/

środa/

czwartek
12:15-13:00/

12:15-13:00;
17:15-18:30/

10:45-11:30
BM 540
Kamiński Maciej wtorek/
czwartek
13:30-15:00 BM 518
Kasprowicz Dobrosława wtorek 13:30-15:00 BM 507
Kędzierski Kamil poniedziałek 16:50-18:20 BM 533
Koczorowski Wojciech wtorek 11:30-13:00 BM/
H22
519/
F3A
Kotkowiak Michał poniedziałek 11:15-12:45 BM 527
Łapsa Krzysztof poniedziałek/
środa
10:00-11:30 BM 509
Łukawski Damian piątek 9:00-9:45/
11:15-12:00
BM 528
Maćkowiak Szymon czwartek 17:00-18:30 BM 536
Makowiecki Jarosław poniedziałek 11:50-13:20 BM 546
Manikowski Henryk poniedziałek 10:15-11:45 BM 513
Martyński Tomasz poniedziałek 15:00-16:30 BM 543
Modlińska Anna BM 547
Nowak Ewelina BM 549
Nowicka Ariadna poniedziałek/
wtorek
15:50-16:35/
8:45-9:30
BM 510
Nowicki Marek środa 18:30-20:00 BM 519
Pawłowski Bartosz
Pers Katarzyna
Pierański Piotr środa 11:30-13:00 BM 536
Piosik Emilia BM 547
Poźniak Artur poniedziałek 9:45-11:15 BM 520
Przychodnia Marta czwartek 16:00-17:30 BM 522
Ptak Arkadiusz środa 10:30-12:00 BM 517
Runka Tomasz wtorek 11:45-13:15 BM 508
Rytel Karol piątek 11:45-13:15 BM 533
Sierda Emil BM 534
Skibiński Aleksander czwartek 14:00-15:30 BM 534
Skonieczny Robert BM 548
Skwarek Ryszard poniedziałek/
czwartek
10:00-11:30 BM 513
Smoczkiewicz Wojciech
Stachera Justyna wtorek 9:45-11:15 BM 549
Stachowiak Alicja wtorek 9:45-11:15 BM 533
Stefańska Danuta środa 9:45-11:15 H22 F7
Suski Marcin wtorek 9:30-11:00 BM 538
Szlachetko Kamil
Szary Maciej BM 534
Szawioła Gustaw wtorek/
piątek

środa/
czwartek
13:45-14:30/

15:45-16:30

CM/

BM

031/

541

Szybowicz Mirosław wtorek 8:00-9:30 BM 506
Uryzaj Dominika wtorek 11:20-12:50 BM 547
Weiss Marek BM 521
Wilman Sebastian wtorek 11:30-13:00 BM 538
Wesołek Tadeusz tel. 504 375320 BM 513
Wolarz Eryk poniedziałek 13:15-14:45 BM 544
Wróbel Danuta czwartek 10:00-11:30 BM 526